top of page
1.png

David Weidemann

Sesje dostępne w następujących językach: polski, angielski

David jest międzynarodowym life coachem, uzdrowicielem i instruktorem swojej autorskiej techniki terapeutycznej"The Highest Law - Najwyższe Prawo". Pracował z setkami klientów i wyszkolił prawie 200 uzdrowicieli, coachów i alternatywnych terapeutów. David od prawie 20 lat dąży do zrozumienia skutecznych metod osobistej transformacji. Pochodząc z długiej linii peruwiańskich szamańskich uzdrowicieli, pracował różnymi narzędziami, modalnościami i podejściami, w tym reiki, radykalnym wybaczaniem, huną, diagnostyką karmy, NLP, psychosomatyką i modalnościami uwalniania traumy.


W swojej pracy jako uzdrowiciel David kontynuuje badanie, dlaczego w ogóle napotykamy pewne problemy życiowe i jak sprawić, by praca z tymi zagadnieniami była dostępna dla każdego. Technika "Najwyższe Prawo" przyszła do niego jako rozwiązanie pomagające „zrozumieć istotę człowieka" i dostarczyć uniwersalne narzędzia do trwałej zmiany na lepsze. 


David na codzień, oprócz doskonalenia swojej modalności, prowadzi szkolenia, warsztaty, sesje indywidualne z klientami, głównie innymi terapeutami alternatywnymi. Dodatkowo współzarządza założonymi przez siebie: agencją Spiritual Coaching oraz Fundacją Golden Ratio.

PL: David Weidemann: About
bottom of page