top of page
2.png

Diana H. Chero

Sesje dostępne w następujących językach: polski, angielski, niemiecki

Koszt sesji: 410 zł

Diana jest managerem agencji Spiritual Coaching oraz prezesem Fundacji Golden Ratio. W latach 2019 - 2021 wspomagała polskojęzyczny ruch techniki Metafizycznej Anatomii (Metaphysical Anatomy™) m.in. poprzez organizację szkoleń oraz przełożenie na język polski tomu 1 i 2 Metafizycznej Anatomii autorstwa Evette Rose.


Diana jest Przewodnikiem Najwyższego Prawa (THL), terapeutką Integracji Świadomości® oraz konsultantką MAT poziomu 2. W swojej pracy z klientami opiera się również o swoją wiedzę i wgląd astrologiczny - głównie nurt tradycyjny hellenistyczny oraz ewolucyjny. Narzędzia, którymi operuje, pozwalają na dogłębną transformację problemu od strony emocjonalnej, rodowej i karmicznej.


Jej celem jest służenie sobie i innym poprzez pracę intuicyjną, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie wyrażając siebie oraz odzyskać dostęp do wewnętrznej zasobności, doświadczając przy tym magii i zrozumienia.

PL: Diana H. Chero: About
PL: Diana H. Chero: Testimonials

Czasami napotykasz na blokady w życiu, które trudno jest wyleczyć, gdyż problem może być na poziomie duszy lub inkarnacyjnym. Wtedy szukasz metody oraz osoby, które by sobie z tym poradziły. Tak było w moim przypadku. Tą osobą była Diana, która ma wysoce rozwinięte zdolności intuicyjne oraz wspaniałe podejście do klienta. Posiada szeroki wachlarz narzędzi, dzięki którym potrafi dotrzeć do przyczyny problemu oraz poprowadzić Cię do uzdrowienia w odpowiednio dostosowanym tempie. Przy tym robi to bardzo delikatnie, ale skutecznie. Jeśli ktoś poważnie myśli o usprawnieniu swojego życia, to gorąco polecam Dianę.

Marcin, Nowy Jork

bottom of page