4.png

Dominika Kargol

Koszt sesji: 400 zł

Kim jestem? Jestem osobą, która w swojej pracy wspiera innych w ich rozwoju, uzdrawianiu traum i blokad, budowaniu świadomych, harmonijnych, zrównoważonych relacji z samym sobą i innymi ludźmi oraz w odnalezieniu własnej drogi. Preferuję holistyczne patrzenie na człowieka – istotę wielowymiarową, obejmujące integrację ciała, umysłu, emocji i ducha.

W mojej praktyce intuicyjnie podążam za człowiekiem i dobieram optymalny dla niego sposób pracy. Korzystam z wiedzy i umiejętności pochodzących zarówno z metod konwencjonalnych, jak i alternatywnych w celu jak najefektywniejszego wsparcia moich klientów. Od dziecka pasjonuje mnie to co nieznane.


Jestem psycholożką, psychoterapeutką (w nurcie psychodynamicznym i systemowym), arteterapeutką, mediatorką, psycholożką transpersonalną, konsultantką Metafizycznej Anatomii (Metaphysical Anatomy™) poziom 1 i 2, w swojej pracy wykorzystuje również ustawienia systemowe i Najwyższe Prawo (THL).

 

Zaczęłam pracę z Dominiką kiedy moje życie było w martwym punkcie z którego nie widziałam kompletnie wyjścia. Pracujemy tylko od 4 miesięcy a ja czuje jak moje życie zmieniło się diametralnie. Dzięki naszym sesjom zaczęłam dostrzegać że mam w sobie wszystko to czego szukałam do tej pory na zewnątrz. Dominika jest rewelacyjną terapeutką, która swoje sesje opiera na pracy z emocjami, których tak często nie jesteśmy nawet świadomi. Jest osobą doświadczoną, profesjonalną, a jednocześnie spokojną i niesamowicie pozytywną. Z całego serca polecam pracę z Dominiką, to była zdecydowanie najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć.

Terapię u Dominiki rozpoczęłam 3 miesiące przed planowanym porodem. Zaprowadziły mnie do niej stany lękowe i depresja nabyte po pierwszym porodzie. Nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie jesteśmy w stanie przepracować tak bolesne traumy. Z zadziwieniem obserwowałam jak po każdym spotkaniu czuję się coraz lepiej. Najlepszym podsumowaniem stał się mój drugi poród, który był po prostu idealny pod każdym względem. Przede wszystkim dzięki pracy z Dominiką. Zmieniło się moje nastawienie i podejście do życia. Efekty terapii cały czas przechodzą moje najśmielsze oczekiwania. Niezdecydowanym serdecznie polecam!

Kasia Wolek

Judyta

Dziękuję za piękną pracę w obszarze uwalniania emocji w ciele, za trafne spostrzeżenia i wglądy. Polecam wszystkim poszukującym wewnętrznej harmonii pracę z Dominiką Kargol.
Dominika, to osoba bardzo doświadczona w zakresie pracy z emocjami. Dzięki wspólnym sesjom mogłam doświadczyć pięknych wglądów i przyjrzeć się jakie obszary we mnie wymagają jeszcze uzdrowienia.
Dziękuję i polecam

Beata

Dominika doskonale i profesjonalnie potrafi prowadzić proces uzdrawiania. Jej głębokie połączenie z intuicją pozwala na usłyszenie własnego ciała i blokad z niego płynących. Prowadzi przez wizualizacje kojąco i bezpiecznie. Nawet trudne tematy są rozpuszczane w sposób delikatny i spokojny. Jestem bardzo wdzięczna za jej pomoc i profesjonalność polecam z całego serca.

Wioleta Lis, Zamojska Akademia Biznesu

Bardzo polecam Dominikę . Punktualna, konkretna, empatyczna i najlepsza. Decyzja o współpracy z Dominiką była jedną z najlepszych i najważniejszych w moim życiu. Dzięki naszym spotkaniom moje życie zmieniło się na lepsze, potrafię akceptować siebie, swoje wybory i swoje wady. Patrzę na siebie oraz otaczający świat i ludzi ze zrozumieniem , odwagą i asertywnością. Odnalazłam siebie.

Z wdzięcznością:
Z całego serca polecam współpracę z Panią Dominiką. Posiada świetny warsztat pracy, wykorzystując i łącząc naukę, rozwój duchowy i praca z energią. Prywatnie bardzo ciepła osoba.

Monika Ośko

Sylwia Glimasińska