3.png

Edyta Sperling

Sesje dostępne w następujących językach: polski, angielski

Koszt sesji: 400 zł

Edyta jest konsultantką Metafizycznej Anatomii (Metaphysical Anatomy™) poziomu 2, specjalistką do pracy z nałogami, bólem fizycznym oraz traumą okresu prenatalnego. Jest studentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim na specjalizacji "Psychologia kliniczna". W swojej codziennej pracy wykorzystuje informacje dotyczące funkcjonowania psychiki człowieka z narzędziami Metafizyczej Anatomii. 

Edyta jest zafascynowana działaniem ludzkiego organizmu, jej zainteresowania opierają się o tematykę neurobiologii, neuropsychologii oraz psychologii klinicznej. Jest studentką III Edycji Terapii Czaszkowo-Krzyżowej w Europejskim Centrum terapii. Edyta jest również autorką cyklu artykułów "Jak to działa" - który porusza tematy z zakresu psychosomatyki, psychologii oraz neurobiologii. 

Od 2021 roku prowadzi Pracownię BodySoul. 

 
 

Czasem idziemy przez życie czując, że w bucie coś nas uwiera. Czasem powtarzają się niemiłe sytuacje, niefajne scenariusze. Czasem coś boli w ciele lub duszy. I w takim właśnie momencie trafiłam na sesję do Edyty. Z lekką obawą, ale pełna nadziei, że robię dobry krok. Teraz wiem, że krok był słuszny i właściwy. Edyta prowadziła mnie łagodnie, ale prosto do celu, prowadziła do miejsca, gdzie zamieszkało przekonanie, gdzie uwierał ten kamyk w bucie.  Jestem wdzięczna za piękne prowadzenie, za otwarte serce i wsparcie. Sama technika MAT jest niesamowitym narzędziem, a  Edyta posługuje się nim fantastycznie. Jeśli się wahasz, to w odpowiedzi jest moje – zaufaj!

Alicja