top of page
SC webpage profiles - bigger.png

Karolina Kościańska-Daniec

Koszt sesji: 400 zł

Karolina jest terapeutą wielowymiarowym ponieważ łączy w swojej pracy różne techniki i dzięki temu podczas sesji przygląda się razem z klientem jego problemom z różnych perspektyw, na wielu wymiarach. Jest absolwentką szkoły ustawień systemowych mówionych oraz cichych wg Berta Hellingera, konsultantem Metafizycznej Anatomii (Metaphysical Anatomy™) 1 oraz 2 oraz THL (The Highest Law) wg Davida Weidemann.


Pracuje z każdym aspektem życia, który dotyka człowieka, czyli w obszarach relacji, zdrowia fizycznego, psychicznego, finansów, śmierci oraz żałoby.


Karolina w swojej pracy podąża za potrzebą klienta i pozostając bezstronną, gdyż ma głębokie zrozumienie dla wszelkich emocji i problemów ludzi, bo wie, że każdym człowiekiem i jego życiem kieruje coś więcej niż on sam. Dlatego właśnie podczas pracy z nią możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo, nie musisz się obawiać oceny z jej strony. 

Jest osobą pełną pozytywnej energii, którą stara się obdarzać inne osoby, także podczas sesji. Wierzy, że wszystko czego doświadczamy jest obrazem tego, co jest wewnątrz nas i my sami mamy na to wpływ. Jej praca to jej pasja.

PL: Karolina Kościańska-Daniec: About
bottom of page