top of page
Monika Chumbley profile

Monika Chumbley

Sesje dostępne w następujących językach: polski, angielski

Koszt sesji: 410 zł

"Jeśli czytasz te słowa, to jest duże prawdopodobieństwo, że szukasz pomocy. Być może ta oferta jest tym, czego teraz potrzebujesz.

Cokolwiek wydarza się teraz w Twoim życiu, cokolwiek przeżywasz jako problem, ból (zarówno fizyczny, jak i emocjonalny lub metafizyczny), dyskomfort, krzywdę, lub niesprawiedliwość, to wiedz, że w tych doświadczeniach zamrożone są pokłady Twojej mocy i energii życiowej. Tam, w Twej własnej ciemności poukrywane są Twoje talenty i dary. Można je uwolnić i wykorzystać do manifestacji życia w radości, lekkości i Twojej boskiej zasobności. Zapraszam Cię do współpracy, gdzie jako przewodnik potowarzyszę Ci w podróży wgłąb siebie, ku bezpieczeństwu, wolności, obfitości, miłości – czegokolwiek potrzebujesz na tą chwilę.

Ważny jest dla mnie Twój komfort, Twoje własne tempo, Twoje potrzeby, jak również wsparcie w integracji i transformacji tego, co wymaga uwagi. W ten sposób opiekuję się Twoim procesem w mojej roli przewodnika. Szanuję Twoje czucie, i ono jest dla mnie najważniejsze, choć jeśli zaistnieje taka potrzeba, chętnie podzielę się moimi darami intuicji i jasnoczucia."

PL: Monika Chumbley: About
bottom of page