top of page
4.png

Monika Dulian

Sesje dostępne w następujących językach: polski, angielski

Koszt sesji: 410 zł

Monika jest certyfikowaną trenerką zdrowia medycyny funkcjonalnej, konsultantką i przewodniczką psychoduchowych metod uzdrawiania, w tym techniki Metafizycznej Anatomii na poziomie mistrzowskim, metody HeartMath oraz Najwyższego Prawa.


Monika specjalizuje się w podnoszeniu standardów życia osób z dolegliwościami autoimmunologicznymi, w problemach z wagą i zaburzeniach żywieniowych, oraz wspiera kobiety w harmonizacji sukcesów materialnych z sukcesem osobistym, naprowadzając klientki na drogę miłości do siebie oraz samoakceptacji.

Jej praca pozwala klientom przywołać swoją moc z powrotem od miejsc, ludzi i sytuacji, w których oddali część siebie w zamian za fizyczne i emocjonalne przetrwanie (poczucie bezpieczeństwa, sukcesu, akceptacji, wsparcia i miłości).

PL: Monika Dulian: About

Jedna sesja z Moniką nie tylko pozwoliła na spontaniczne uzdrowienie problemów z tarczycą, ale także pomogła mi poczuć spokój w komunikacji z moimi dziećmi i współpracownikami. Uwolniłam mój stary schemat podnoszenia głosu, wpadania w gniew i utraty kontroli, gdy tylko czułam się niesłyszana. Nie staję się już porywcza i defensywna, i czuję większą kontrolę podczas nieporozumień. Czuję się bardziej spokojna, a także zauważyłem, że moja opuchnięta szyja / tarczyca kurczy się. Stało się to bardzo szybko po sesji. Śpię też lepiej i czuję się bardziej uziemiona i skoncentrowana.

Elzbieta

Dzięki pracy z Moniką znalazłam więcej pewności siebie i poczułam łatwość w moim ciele i umyśle. Czuję się mniej ograniczona i a moja świadomość jest bardziej rozszerzona, co zawsze pragnęłam poczuć. Podczas każdej sesji Monika nie zwleka i adresuje całą masę innych wyzwań, które rozgrywają się w tle. Monika nie waha się i dokładnie adresuje wszystko, co pojawia się podczas sesji. Zawsze jestem pod wrażeniem niezaprzeczalnych rezultatów, których doświadczam po naszych sesjach. Dziękuję, Monika, za dzielenie się swoim światłem z resztą świata.

Nadine

Praca z Moniką jest przyjemnością i głębokim uzdrowieniem. Nasza wspólna praca jest potężna, wnikliwa i transformacyjna. Monika jest intuicyjnie uzdolniona i wysoko wykwalifikowana w uzdrawianiu. Jest współczująca, angażująca i profesjonalna. Pomogła mi jasno zidentyfikować podstawowe problemy, skutecznie je przetworzyć i uzdrowić, a także pozwoliła mi poczuć się wzmocnioną i silniejsza, abym była aktywną uczestniczką procesu uzdrawiania. Po zaledwie kilku sesjach poczułam stanowczą poprawę moich fizycznych objawów, doświadczyłam dużej zmiany w moim wewnętrznym dialogu i poczułam więcej życzliwości, honoru i zaufania do mądrości mojego ciała.

Alison

Monika to idealna równowaga szczerego współczucia i niesamowitej siły. Jest ona w stanie utrzymać przestrzeń dla wrażliwości, a jednocześnie jest w stanie wyraźnie poprowadzić cię do twojej prawdy w tym samym czasie. Jej pasja do pracy przejawia się we wszystkim, co robi. Zawsze jestem pod wrażeniem jej wiedzy i intuicyjnego wglądu, zawsze była w stanie szybko wychwycić to, co dzieje się w moim ciele i mojej energii. Jeśli chodzi o wyniki, pomogła mi przejść z bloków obfitości do miejsca, w którym wiem, na co zasługuję i jestem w stanie działać w zgodzie ta wiedza. Po naszej wspólnej pracy byłam również w stanie poczuć się bardziej energiczna i odnalazłam zgodę z moją przyjemnością. Jestem niesamowicie wdzięczna za sesje, które zrobiłam z Moniką i gorąco ją polecam!

Audrey

Moje przewlekłe problemy zdrowotne i związany z nimi dyskomfort w moim ciele znacznie się zmniejszyły po sesji uzdrawiającej z Moniką. Jestem za to bardzo wdzięczna! Monika jest profesjonalna, a także bardzo przyjazna i wspierająca. Cieszę się, że ją spotkałam!

Paulina

Wspaniale było pracować z Moniką. Jest miłą i delikatną duszą i prowadziła mnie przez proces uzdrawiana ze współczuciem. Moim problemem były torbiele na tarczycy, a po sesji z Moniką czułam się bardziej swobodnie, spokojnie. Byłam w stanie lepiej utrzymać własną przestrzeń i energię i to jest naprawdę świetne. Uważam również, że torbiel tarczycy stopniowo maleje. Ogólnie czułam się świetnie z Moniką i zdecydowanie bym ją poleciła.

Ayoe

PL: Monika Dulian: Testimonials
bottom of page