top of page

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli chcesz zadać nam pytanie, napisz wiadomość na adres booking@spiritualcoaching.eu 

Napisz do nas

Jak mogę się z Wami skontaktować?
Można się z nami skontaktować pod adresem booking@spiritualcoaching.eu lub przez WhatsApp: 004915203652016.

Czy współpracujecie z klientami spoza Europy?
Oczywiście! Oferujemy nasze usługi online właśnie po to, aby były one jak najbardziej dostępne. Mamy doświadczenie we współpracy z klientami z różnych części świata.

W jakich godzinach pracujecie?
Różni trenerzy mają różny grafik i dostępność - daj nam znać, jakie są Twoje preferencje czasowe, a my zrobimy wszystko, aby je spełnić. Co więcej, nasi trenerzy mieszkają w różnych strefach czasowych, co zwiększa szansę na znalezienie dobrego czasu dla obu stron.

Kiedy mogę wziąć udział w sesji?
To zależy od dwóch głównych czynników: a) czy jesteś elastyczny/a co do tego, z kim pracujesz? b) o której godzinie chcesz odbyć sesję? Jeśli jesteś elastyczny/a w kwestii trenera, możesz oczekiwać, że pierwsza sesja odbędzie się w ciągu jednego lub dwóch tygodni od dokonania rezerwacji.

Jak powinienem wybrać osobę, z którą chcę pracować?
Tak naprawdę nie ma na to dobrej odpowiedzi - radzimy po prostu sprawdzić profile wszystkich naszych coachów i zobaczyć, kto z Tobą rezonuje. Kieruj się intuicją!
Jeśli nie jesteś pewien/pewna, napisz do nas na adres booking@spiritualcoaching.eu, nad czym chciałbyś pracować, a nasz zespół z przyjemnością znajdzie dla Ciebie odpowiednią osobę do współpracy.

Płatności

Ile kosztuje sesja indywidualna?
Na chwilę obecną każdy z trenerów pobiera opłatę w wysokości 400 zł za sesję.
Cena za sesję z danym coachem znajduje się na jego profilu - przejdź na stronę główną w języku, w którym chcesz odbyć sesję i kliknij na profil coacha, z którym chcesz pracować.

Czy mogę otrzymać fakturę?
Oczywiście! Poinformuj nas o tym, określając preferowaną formę płatności.
Do wystawienia faktury jako osoba fizyczna potrzebne nam będą następujące informacje: imię i nazwisko, adres.
W przypadku firm: NIP, nazwa firmy, adres firmy.

Jakie formy płatności przyjmujecie?
Oferujemy system PayPal oraz przelew bankowy.

Kiedy mogę zapłacić?
Aby zapewnić wybrany przez Ciebie termin spotkania, prosimy o przesłanie dowodu wpłaty za pierwszą sesję w ciągu 72 godzin od rejestracji. Za kolejne spotkanie można zapłacić do trzech tygodni przed sesją.

Co zrobić, jeśli nie mogę przyjść na sesję?
W przypadku, gdy nie będziesz mógł/mogła pojawić się na umówionym spotkaniu, opłata za sesję nie podlega zwrotowi. Jeśli przyjdziesz później niż 30 minut, spotkanie jest anulowane i nie podlega zwrotowi. Jeśli spóźnisz się do 30 minut, coach zdecyduje, czy Twój termin zostanie przedłużony.

Jakie są zasady anulowania rezerwacji?
Rezygnacja z sesji jest możliwa do tygodnia przed planowaną sesją. W takim przypadku pobieramy opłatę operacyjną (20 zł za sesję).

Przygotowanie do sesji

Co mogę zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać sesję?
Wyznaczając termin sesji, staraj się wybrać czas, w którym będziesz mieć dostęp do spokojnej przestrzeni. Zwróć uwagę na takie czynniki jak przeszkadzanie Ci przez inne osoby, ważne terminy i spotkania po sesji... Zostaw sobie trochę miejsca po sesji na odpoczynek.
Skup się na wypełnieniu materiałów dla klienta, które otrzymasz przy rejestracji.
Przed samą sesją upewnij się, że jesteś nawodniony/a i że jest Ci wygodnie. Idealnym rozwiązaniem jest założenie słuchawek. Upewnij się, że możesz wygodnie siedzieć bez konieczności trzymania telefonu w ręku przez cały czas trwania spotkania.
Więcej informacji na temat przygotowania do sesji jest zawartych w materiałach dla klientów.

Sesje

Jak podchodzicie do kwestii poufności?
Stosujemy zasadę całkowitej poufności. Nie będziemy udostępniać żadnych informacji o Tobie, w tym faktu, że z nami współpracujesz.

Ile trwa sesja?
Sesje trwają zazwyczaj od 45 do 90 minut. Jest to zależne od Twoich indywidualnych potrzeb i stylu pracy coacha.

Ile sesji potrzebuję?
Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że praca nad sobą jest procesem, a nie postrzegać swoje problemy jak projekty, które mają początek i koniec. Liczba sesji, które będziesz chciał/a zarezerwować, zależy od Twojego punktu wyjściowego i jak daleko chcesz zajść.
Na początku zalecamy zarezerwowanie co najmniej 2-3 sesji. Potrzeba trochę czasu, abyś Ty i Twój coach poznali się nawzajem, zapoznali się ze stylem pracy i przeszli przez wierzchnią warstwę problemu, którym chciałbyś/chciałabyś się zająć.

Gdzie mogę przeczytać opinie waszych klientów?
Opinie klientów możesz przeczytać na indywidualnym profilu każdego coacha - wejdź na stronę główną w języku, w którym chciałbyś odbyć sesję i kliknij na profil coacha, z którym chciałbyś pracować.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej referencji 

Najczęściej zadawane pytania: News and Tips
bottom of page