top of page
Search
  • Writer's pictureDavid Weidemann

Co nowego w technice, którą pracuję czyli THL Poziom 3. (Najwyższe Prawo, The Highest Law).

Updated: Mar 7, 2022

Pora na uwolnienie z systemów ograniczonych, w których funkcjonujemy energetycznie. Popularnie nazywa się to wyjściem z Matrix. Czym jest ten system?


Wg wielu obserwatorów, także wg mnie, istniejemy w zapętlonej rzeczywistości wielowymiarowej, gdzie "świat śni się samemu sobie". Mamy wyższe poziomy naszej świadomości, ale one też istnieją w pewnej sztucznej rzeczywistości.


Najlepszym przykładem tworzenia i wchodzenia w sztuczną rzeczywistość niższego wymiaru jest nadchodzący "Metaverse", produkt firmy "Meta" (dawniej Facebook), który można nazwać w uproszczeniu wirtualną rzeczywistością, gdzie będzie można się zalogować i prowadzić swoje wirtualne życie (kosztem czasu nie spędzonego na życiu w naszym starym dobrym 3D/4D).


Metaverse ma coraz więcej użytkowników, nawet dochodzi tam już do pierwszych przestępstw i skandali. Ot takie sztuczne życie, które jednak będzie stawać się coraz bardziej atrakcyjne, coraz bardziej przekonujące. Tak jak ludzie wchodzą w ten wirtualny świat, tak nasze wyższe poziomy, czyli nasze dusze, weszły w świat, który widzimy jako otaczającą nas rzeczywistość. Czyli jesteśmy już w tym systemie, jako ludzie. Nasze dusze też są, gdyż ich wyższe poziomy również stworzyły im taki świat. I tak właśnie rzeczywistość wysoko-wymiarowa tworzy sobie światy niższych wymiarów (lub niższych gęstości), aby móc przelać tam swoją swiadomość.


Jak to się ma do nas, do naszych problemów z teściową, ze zdrowiem czy z pieniędzmi?

Każdy funkcjonuje w swojej ograniczonej bańce, w swoim świecie indywidualnym, który łączy się z innymi bańkami, przez co mamy wrażenie, że jesteśmy w jednej bańce z resztą świata. Tak samo, kiedy patrzymy z bliska na ekran komputera podczas spotkania na Zoomie - można dać się namówić, że siedzimy z grupą osób w jednym pokoju, podczas gdy każdy jest w swoim własnym.


Przygody, które przeżywamy w naszym świecie są zdarzeniami zaprojektowanymi dla nas, żebyśmy mogli brać udział w grze. Gramy w takie rzeczy jak kłótnia z partnerem, problemy z dziećmi, problemy w pracy, problemy ze zdrowiem, blokady emocjonalne i mentalne. Każdy problem (i nie tylko) w naszym życiu (i nie tylko) jest wynikiem odpowiednich kontraktów karmicznych, z innymi, ze sobą, z kolektywami. Kontrakty te wynikają z pomysłu naszej duszy na przygody w grze. To znaczy, że każdy nasz problem jest wynikiem decyzji naszego wyższego poziomu świadomości, aby mieć ten problem. Niby proste do zrozumienia, ale trudne do zastosowania, bo wtedy na zawsze trzeba porzucić perspektywę ofiary, której ktoś coś zrobił. Trudne, ale do zrobienia.


Pytanie, które zadaję klientom podczas sesji, pracując moją metodą, brzmi: W jakim celu masz ten problem? W jakim celu chorujesz? W jakim celu przeżywasz ten dyskomfort lub brak? W jakim celu?


Ponieważ nasze ziemskie (i nie tylko) przygody mamy zaplanowane, aby móc uczestniczyć w grach osadzonych w systemie ograniczonym, zwanym też Matriksem. Nasze niektóre poziomy świadomości chcą w tym być i dalej się bawić.


Odpowiedź na pytanie będzie miała kształt: Mam ten problem, bo chcę mieć ten problem, aby móc się bawić w Matriksie w doświadczanie tego problemu (tylko trzeba jeszcze chcieć móc to przyznać).


Nie ma w tym nic złego, ale jeśli czujemy się już znużeni ograniczeniami, nadmiarem myślenia, życiowym ciężarem, brakiem satysfakcji i spokoju - może już czas wyjść z systemów ograniczonych. System ograniczony jest związany prawami, np prawem karmy. Karma wg mnie nie jest absolutna, jest prawem niższych poziomów naszych dusz. Karma odpowiada za podtrzymanie zasad gry w Matriksie.


Sytem ograniczony to taki, w którym narzucamy nieskończonemu Źródłu (zwanemu też Bogiem), ile nieskończonych łask i darów wpuścimy do naszego świata. Narzucamy formy, ilości oraz kanały dopływu i struktury funkcjonowania. Mamy zawsze "najlepszy" pomysł, jak mamy być szczęśliwi i spełnieni, więc niech nam jakieś Źródło nie mówi, jak ma być, bo my wiemy lepiej.


Problem w tym, że nie da się wtłoczyć nieskończonych Darów Źródła do naszych ograniczonych systemów. Technologie się nie zgadzają. Aby sięgnąć po Dary Źródła, trzeba uświadomić sobie a potem oddać swoje sztywne, ograniczone struktury, oddać wyizolowane "ja" na rzecz Boskiego Jestem, formy świadomości jak najbardziej wolnej od przywiązania do "sztywnego pomysłu na siebie". Źródło przez Ciebie przepłynie, jak odblokujesz śluzy świadomości. Są na to metody i tu wchodzi najnowszy moduł mojej techniki, czyli THL3.

Praca tą techniką faktycznie zmienia charakter osoby, ponieważ zmienia charakter duszy. Nie trzeba się zmuszać do diet, nawyków, pozytywnych zachowań, ponieważ będzie nas ciągnęło do pozytywnych celów duszy. Pora zacząć żyć z lekkością a nie w ciągłym więzieniu rzeczy, które powinniśmy zrobić w dany sposób. Życie może być lekkie i przebiegać w zgodzie ze Źródłem, tylko trzeba wycofać ukryte decyzje naszych wysokich poziomów świadomości. Decyzje o przeżywaniu przygód braku.

Może już pora wrócić do nieskończoności Źródła, do domu, do siebie - bez ograniczeń i ukrytej tęsknoty za cierpieniem?


Jeśli jesteście zainteresowani pracą w ten sposób, zapraszam Was serdecznie do skorzystania z różnych form pracy ze mną oraz mojej zespołem: - Sesje indywidualne online: booking@spiritualcoaching.eu


- Szkolenia na Przewodnika THL (dawaj sesje sobie i innym!) THL1 18-19.lutego (karma, kontrakty, łączność z duszą) THL2 4-6.marca (decyzje duszy, łączność ze Źródłem) THL3 9.kwietnia (otwieranie dostępu dla Darów Źródła)

THL1 + THL2 + THL3 to 3 weekendowe szkolenia tej wiosny, cena w pakiecie to 2900pln, możliwość płatności ratalnej, napisz do nas na info@goldenratio.org.pl

- Warsztaty i spotkania na żywo lub online (najbliższe to "Dzień z Duszą" 12.lutego w Szczecinie, oraz " Kocham siebie" 14. lutego online, więcej info w komentarzach)

- Wkrótce również wyjazdy turystyczne z elementami coachingu duszy i osobowości.


Pytania? Napisz w komentarzu albo wyślij do nas email na info@goldenratio.org.pl

Dziękuję za przeczytanie David Weidemann

15 views0 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page