top of page

Referencje

Aby przeczytać więcej referencji, wybierz profil wybranego przez siebie konsultanta na stronie głównej.

Praca z Davidem wyraźnie zmienia jakość życia poprzez podnoszenie świadomości. Kilka sesji online - zaledwie tylu potrzebowałam, żeby doświadczyć pierwszych efektów niesamowitej przemiany w swoim życiu w oparciu o techniki, których uczy David, oraz własną pracę z tymi narzędziami. Szczerze polecam dla głębszego zrozumienia siebie na drodze samorozwoju.

Magda Szymkowiak, dentysta

Polska

Człowiek, który zaprowadził porządek i harmonię w moim umyśle i ciele.
Z całego serca polecam Spiritual Coaching wszystkim, którzy jeszcze nie odważyli się dokonać zmiany w sobie.

Kasia Baranowska, Mistrz Europy w pływaniu, finalista olimpijski, Life Coach

Polska

Polecam pracę z uwalnianiem emocji i programów rodowych z David Weidemann.

Dorota Puzio, nauczyciel samorozwoju i influencer, uzdrowiciel

Polska

Polecam sesje indywidualne z Davidem. Sam napisałem do niego, aby pomógł mi osiągnąć lepsze wyniki w pracy, której się podjąłem. Okazało się, że zabrałem się za zajęcie, którego tak naprawdę nie chcę wykonywać.
Kiedy zaczęliśmy zgłębiać ten temat uświadomiłem sobie, co tak naprawdę chcę w życiu robić, co lubię robić, jak chcę to robić.
David pomógł mi też uświadomić sobie, zrozumieć moje ograniczenia i blokady. Wielu rzeczy na swój temat nie byłem kompletnie świadomy. To jaki miałem stworzony obraz pracy, zarabiania, jakie miałem przekonania na temat bogactwa, nigdy nie pozwoliłyby mi pracować i zarabiać tak jak naprawdę bym tego chciał.

Oczywiście, od dłuższego czasu czytam o prawie przyciągania, oglądam filmy itd., ale cały czas czułem się tak, jakbym kręcił się w kółko. Dopiero po sesjach z Davidem zrozumiałem, jak bardzo moja podświadomość sabotowała moje wysiłki.
Sam nie wiem, jak długo bym do tego dochodził, gdybym chciał to zrobić samodzielnie - o ile w ogóle by mi się to udało. Dlatego dobrze jest, kiedy ktoś kto się na tym zna i poprowadzi Cię we właściwym kierunku.

Maciej Ściana, Stock Trader

Polska

Ich bin in den Genuss einiger Coachings mit David gekommen und ich bin hierfür überaußerordentlich dankbar. Wer sich mit der Materie auskennt wird schnell bemerken, was den Unterschied seines Coachings zu anderen macht. Seine Herangehensweise ist sehr ganzheitlich, es wird sowohl amamnesisch, körperorientiert, meditativ-spirituell und vor allem handlungs- und ressourcenorientiert gearbeitet.
Mithilfe von David - er scheint in besonderer Weise die Gabe zu besitzen, sich in Windeseile und in jedem Moment in die Gefühlswelt seiner Mitmenschen einzufühlen - habe ich es in kürzester Zeit geschafft, mich auf meine Stärken zu besinnen, meine Schwächen und Gefühle jeglicher Art akzeptieren und lieben zu lernen und wieder aktiv das Schicksal meines Lebens in die Hand zu nehmen.
Seine Coachings sind geprägt von bedingungsloser Liebe und wertschätzendem Umgang miteinander auf Augenhöhe. Ich kann wirklich jedem Menschen empfehlen, einmal ein Probe-Coaching mit ihm auszuprobieren und sich selbst zu überzeugen. Ich wünsche Euch allen viel Kraft, Gelassenheit und Zuversicht auf Eurem Weg!

Robert Wetzorke, nauczyciel

Niemcy

Polecam z całego serca. Gdy zaczynaliśmy pierwszą sesję z Davidem, myślałam, że jestem całkiem wyedukowana na swój własny temat - no nic bardziej mylnego. Wiele świetnych refleksji, świetna atmosfera swobodnego przepływu informacji i co najważniejsze wysoka jakość przekazywanych informacji. Nie znam osoby takiej jak David - potrafi dotrzeć do najbardziej "opornego". Cieszę się, że ujrzałam siebie samą jak nigdy dotąd, w lustrze. Często wydaje nam się więcej niż nas dotyczy, a czasem rzeczy nieistotne blokują nasz swobodny przepływ. Dzięki sesjom uświadomiłam sobie właśnie własne blokady, nad którymi skutecznie pracuje co dnia. Bo te właśnie sesje nie polegają na rozchwianiu euforycznym na swój temat, tylko przekazaniu skutecznych narzędzi, dzięki którym życie jest na prawdę dużo łatwiejsze. Dziękuję za podejście i normalność, którą szczycę się co dnia.

Marika Micyk, architekt

Polska

Dziś ciężko znaleźć osobe, która chętnie Cię wysłucha, a jeszcze trudniej taką która dopomoże sprawdzonymi radami. Jednak pamiętaj o jednym: Spiritual Coaching to nie rozrywka na nudne, jesienne wieczory. To ciągłe podejmowanie wyzwań i czasem długotrwałe oczekiwanie na widoczne efekty. Jednak warto. Dziękuje i polecam spróbować wszystkim niezdecydowanym.

Piotr Sajdak, Master Bartender

Polska

Pracuję z Davidem Weidemann od ponad roku. Efekt? Czarne chmury z nad mojej głowy jakoś dziwnie znikają. Może po prostu ich nie było wcale ? Może to był tylko taki pojawiający się od czasu do czasu przykry, niezrozumiały sen? Wiem, że przede mną jeszcze długa droga, pełna zakrętów i "trudnych podejść", ale już jej się nie boję. Strach, coraz częściej zastępowany jest przez ciekawość... Dziękuję.

Maria Beck

Niemcy

Rok temu, po roku od spotkań, czyli dwa lata od pierwszego edukacyjnego spotkania z Davidem napisałam: "To już rok, właściwie równy rok!! Cudowny! Wspaniały! Owocny! Pełen zmian, zmianek zmianeczek zmianuniek! Zmiany takie cudowne, jedyne jakie zaszły to te we mnie, ale lepiej być nie mogło. Właśnie uświadomiłam sobie, że w rok z osoby szukającej tłumów do zabawy, szalejącej w towarzystwie "przyjaciół", byleby zapomnieć o swojej samotności i nienawiści do siebie poprzez alkoholowe upajanie, "odcinanie" raz w tygodniu od wtorku do niedzieli, stałam się kochającą siebie Nielluszką, która puściła wszelkie etykiety związane ze mną samą po 3,5h z Spiritual Coaching i poznając siebie stałam się najszczęśliwszą istotą (dla siebie), żyjącą na najpiękniejszym świecie (moim) i w ogóle właśnie zrozumiałam ogrom tego, co się stało... dużo lat pracy to kosztowało, ale ostatni rok pomimo, iż zaczął się od cholernej na pozór nieuleczalnej choroby, ponad pół roku zwolnienia latania po szpitalach, zakończenia związku, utraty pracy, utraty szkoły i śmierci najwspanialszej przyjaciółki (Sunny - my love) to rok, w którym straciłam wszystko i wszystko zyskałam: choroba poszła do lamusa, Tiluszka spadła z niba, pracę kocham ponad życie, szkoła ogarnięta, rozwój zawodowy razy milion, pasja kosmos, i do tego towarzysz życia.

Update: David Weidemann I Love You, You are the master!!" - po dwóch latach mogę dodać: Jest lepiej niż było, dostałam narzędzia i wiedzę, którymi jestem w stanie zrobić wszystko na swojej drodze rozwoju. Do tego miejcie pewność, że po spotkaniu energia Spiritual Coachów jest z Wami na każdym kroku... 
Jeżeli chcecie zmienić swoje życie, a przede wszystkim zagłębić się w siebie i poznać siebie, to u góry macie opcje wyślij wiadomość! 
CZAS... START!

Niéllé Diarra, menedżer

Polska

05.02.2017 r. pierwsza sesja z Davidem - od tego dnia nic już nie jest takie samo w moim życiu. Sporo zmian pozytywnych, a jeszcze więcej pewnie przede mną. Z bojącej się wszystkiego Iwony staję się coraz odważniejszą Iwoną, która uczy się dbać przede wszystkim o SIEBIE, KOCHAĆ SIEBIE i korzystać z ŻYCIA, biorąc je takim jakie przyjdzie, bo góry i doliny to norma i nie ma co panikować.
Zdobyte techniki pomagają a systematyczna praca przynosi efekty.
To dopiero lub aż 7-cy naszej wspólnej pracy (dodam, że nie było czasami ze mną łatwo i tylko sam Dawid wie, co ze mną przechodził).
Dziękuję Ci za to z całego serca. Gorąco Was polecam wszystkim!!!

Iwona Tarkowska, trener pływania
Polska

David Weidemann war für mich wie ein Katalysator, der mich inspiriert hat über meine limitierten Gedankenhamsterräder und Gefühlsblockaden hinaus zu wachsen. Ich habe einen tiefgreifenden, persönlichen, offenen, anregenden und ehrlichen Austausch mit ihm erlebt über die Themen persönliche Weiterentwicklung, Achtsamkeit, Meditation, die Akzeptanz aller Gefühle, die Abhängigkeit zur eigenen Kindheitsprägung und den Einfluss des Mindsets auf das körperliche Wohlbefinden etc., der zu einem absolut positiv ausgerichteten Wandel und einer Leichtigkeit in der Begegnung meiner eigenen Schwachpunkte, Ängste und Blockaden geführt hat. David besitzt ein unbändiges Wissen, eine Weisheit und eine Menschenliebe, die einem nur das Herz öffnen kann - ein Body-Mind-Emotion-Spirit-Energyflow-Happiness Coach

Marleen L.

Niemcy

Najlepsza metoda (MAT) z jaką się spotkałam. Jest bardzo skuteczna i działa szybko. Wystarczy klika sesji, żeby wyprowadzić się na prostą. Przynajmniej w moim wypadku tak było. Odkrywanie wszczepionych nam wzorców, nie tylko tych pochodzących bezpośrednio od naszych rodziców, ale i od innych przodków (dziadkowie, pradziadkowie) to niezła przygoda. Dzięki tej metodzie rozumiemy i tak jakby resetujemy to, co nas blokuje, co sprawia, ze chorujemy lub mamy inne problemy w życiu. Minęło już kilka tygodni od ostatniej sesji z Davidem i bardzo cieszę się z progresu, jaki osiągnęliśmy. Dziękuję i cieszę się na kontynuację.

Monika Antecka

Niemcy

Archive: Referencje: Testimonials
bottom of page